Nasza oferta – wykłady, warsztaty

Proponujemy wyjątkowe wykłady –  „Odżywianie dla zdrowia”,  które możemy prezentować w świetlicach, domach  kultury, czy na Uniwersytetach Trzeciego Wieku. Wykłady  wzbogacone są  o pokaz prawdziwych, szczególnie wartościowych, ale często mało znanych  produktów spożywczych.  Uczestnicy spotkania mają także możliwość poznania sposobów wykorzystania tych produktów w kuchni.

Organizujemy także warsztaty, w szczególności dla szkół, świetlic, które są czymś więcej niż typowe warsztaty kulinarne. Oprócz zaangażowania dzieci w przygotowanie prostych potraw, warsztaty  mają  także na celu przekazanie podstawowej  wiedzy o tym, jak się odżywiać, by zachować zdrowie oraz  które produkty  spożywcze warto ograniczać i czym je zastąpić. Spotkanie jest także  okazją do  zapoznania uczniów ze zdrowymi, ale mało popularnymi produktami.

Cennik do  ustalenia, w zależności od  długości zajęć, wielkości grup (warsztaty),  odległości od Warszawy.

Cennik do  ustalenia. Kontakt –  formularz kontaktowy.