Liv – gdy dolega wątroba

Nie znasz preparatu ziołowego Liv52? Warto nadrobić te braki.  Nie ma go w reklamach, ale to sprawdzony produkt.  Znany w medycynie ajurwedyjskiej i jeżeli wierzyć  informacjom ze strony www.indyjskie-recepty.com, recepturę tego specyfiku stworzyli hinduscy zielarze… 2500 lat temu.

Ja w młodych latach leczyłam Livem młodzieńczy trądzik. Przywoziła mi go koleżanka, dziennikarka, która zajmowała się tym regionem świata i jeździła dość często do Indii.  Teraz jest do kupienia nie tylko w Internecie, ale  tak po prostu, w aptece.

Wtedy mówiło się, że to jedyny specyfik, który regeneruje wątrobę. Teraz reklamy oferują różne suplementy na wątrobę i nie tylko; na przykład mnogość specyfików, oddzielnie na  dobre trawienie,  na obniżenie cholesterolu,  na odchudzanie.  A w tym wszystkim może Ci pomóc Liv52.

Wątroba to fabryka, odtruwająca nasz organizm, gdy więc jemy dużo niezdrowych pokarmów:  tłustych, smażonych,  czy też pochodzących z wielkoprzemysłowej produkcji, czyli z dużą ilością chemicznych składników – nasz  największy gruczoł trawienny,  jakim  jest wątroba, może zacząć odmawiać posłuszeństwa. Zwłaszcza, jeżeli  zatruwamy ją dodatkowo alkoholem, lekarstwami, mocną kawą, czy  herbatą,  a jeszcze utrudniamy jej funkcjonowanie dostarczając sobie nieustającego stresu w codziennym życiu.

Jedną z funkcji wątroby jest udział w  przemianie węglowodanów, białek i tłuszczów, dlatego zakłócenia w jej pracy mogą mieć wpływ na wysoki poziom cholesterolu.

Liv 52 to osiem ziół wzbogaconych o żelazo, które chronią wątrobę przed  toksynami  z jedzenia, lekarstw, alkoholu. Specyfik jest więc wskazany dla osób przewlekle chorych, zażywających dużo lekarstw uszkadzających ten organ, a także po różnych zatruciach, także – alkoholowych. Wspomaga  też regenerację wątroby. Niezależnie od klasycznego Liv52 można też znaleźć  jego wersję wzmocnioną, do zażywania nawet przy  marskości wątroby i żółtaczce.  Wskazany dla  poprawy trawienia, pomocny przy odchudzaniu, pomaga  w obniżeniu „złego” cholesterolu. Można zażywać także profilaktycznie.

 

Dodaj komentarz